Ekibimiz


İpek Bulgurcu
İpek Bulgurcu

1979 yılında ODTÜ – İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına, teknik ofis mühendisi olarak Dalaman Havaalanında başlayıp, daha sonra Koray A.Ş. firmasında Petkim Atıksu Arıtma Tesisi ofis ve saha mühendisi olarak devam etti.

Ofis ve saha deneyiminden sonra, projecilik deneyimi kazanmak amacı ile NU Mühendislik proje ofisinde ve AmerkanAirForce’da proje mühendisi olarak çalıştı. Ardından, eşiyle kurmuş olduğu Sistem Müh. Ltd. de 15 yıl projecilik ve müteahhitlik deneyimi oldu. Daha komplex projelerde çalışmak istediği için, kendi firmasından ayrılıp, Tekser A.Ş tarafından inşa edilen İzmir Çiğli Atıksu Arıtma Tesisinde teknik ofis şefi olarak çalışmaya başladı. Aynı şirkette, Dizayn Koordinatörlüğü ve Proje Md. ardından, Genel Md. Yardımcılığına getirildi. Bu arada işi gereği aralıklarla 6 yılı Libya Büyük Nehir Prjesininin teknolojik yapılarının şantiyelerinde geçti. Zaman zaman da Pakistan ve Irak’ta bulundu.

Daha sonra Türk-Fransız (Cnim –Ustay A.Ş) ortaklığındaki Bakü Çöpten Enerji Elde Etme projesinde Dizayn Koordinatörü olarak çalıştı. Ardından DIA Firmasının Teknik İşler Koordinatörü olarak Bakü’ye gitti ve bir ZahaHadid projesi olan Haydar Aliyev Kültür Merkezi projesini, Proje koordinatörü olarak bitirdi. Ardından Azersun Holding yatırımı olan, Bakü’nün ilk uluslararası golf projesi, Deamland Projesi’nin golf alanları ve çevreleyen 400 villayı Proje koordinatörü olarak kaba inşaat sürecinde tamamlayıp Türkiye ye döndü. Döndükten sonraki dönemi, sosyal sorumluluk projelerinde, mühendislik alanında yetişmekte olan kızlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine destek vererek geçirmekte.

Eylem Ulutaş Ayatar
Eylem Ulutaş Ayatar

25.07.1978 tarihinde İzmir’de doğdu. 2001 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2002-2006 yılları arasında özel bir firmada şantiye şefliği, ardından kendi firmasını kurarak taahhüt işleri yaptı. 2006-2008 yılları arasında İMO İzmir Şubesinde Örgütlenme Sekreterliği- Şube Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu.2008 yılından bu yana İMO İzmir Şubesine Şube Sekreterliği görevini yürütmektedir.

Hazal Canpolat
Hazal Canpolat

1990 yılında Elazığ’da doğdu. 2009 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında genç-İMO Sınıf Temsilcisive genç-İMO Üniversite Temsilcisi görevlerini yaptı. Öğrenci olduğu 2012-2013 yılları arasında Özel bir firmada mevcut ve yeni yapıların Enerji Kimlik Belgesinin oluşturulması üzerine çalıştı. Mezun olduktan sonra 2013 yılında İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesinde Örgütlenme Sekreteri olarak çalışmaya başladı. Halen İMO İzmir Şubes’nde Şube Sekreter Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Nurgül Atabay
Nurgül Atabay

1975 yılında Diyarbakır’da doğdu. İlköğrenimini Diyarbakır`da, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1997-1998 yılları arasında Ali İhsan Çalış proje ofisinde, 1998-2009 yılları arasında CENTAŞ A. Ş. de şantiye şefi olarak çalıştı. 2004 yılından beri kendi proje ofisinde mühendislik hizmeti vermektedir. İMO İzmir Şubesi 43. ve 44. Dönem Afet ve Deprem Bilincini Yaygınlaştırma ve Yapı Stokunu İyileştirme Komisyonunda, 45 ve 46. Dönem Yönetim Kurulu’nda(devam ediyor) görev aldı.

Ceren Narin
Ceren Narin

1989 yılında İzmir`de doğdu. 2011 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Üniversite döneminde üç yıl genç-İMO temsilciliği yaptı. 2012 yılında İMO İzmir Şubesi`nde Örgütlenme Sekreteri olarak çalıştı. 44. Dönem İzmir Şube Yönetim Kurulu`nda Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genç Mühendisler Komisyonu Başkanlığı, 44. Dönem İMO Genel Merkez Kadın Komisyonu üyeliği görevinde bulundu. 45. ve 46. Dönem Yönetim Kurulu (devam ediyor) üyeliğinde bulundu. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi Mimari Restorasyon Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve özel sektörde proje alanında mühendislik hizmeti vermeye devam etmektir.

Murat Akkaya
Murat Akkaya

“Öğrenme Ortağı” olarak, farklı sektörlerde, Kurumların stratejik öncelikleri dahilinde, değişik hedef kitleler ve farklı amaçlar için çeşitli modeller (Birebir/ Grup/ Eş-Akran/ E-Mentorluk) kullanılarak, uygulanmakta olan “Gelişimsel Mentorlük” öğrenme ilişkilerinin, KSS programları dahil olmak üzere, organizasyonların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarımı, sistem & süreçlerin yapılandırılması ve yapı bünyesinde kapasite geliştirme amaçlı uygulanmasına yönelik bireyleri aktif kılan, ilişkisel öğrenme merkezli çalışmalar yürütmektedir.

“Gelişimsel Mentorlük” alanında yürütmekte olduğu çalışmalarına ek olarak özellikle kariyer, istihdam, eğitim, yaşam boyu öğrenme ve kurumsal kapasite gelişimi alanlarında uzmanlık & uygulama alanlarına yakın, bazı uluslararası (AB/ WB/ UNDP/ vb.) projelerde kısa süreli uzman (STE/ Non-KeyExpert) danışman olarak bazı görevler almaktadır. Uluslararası çalışmalarda (WB/ EU/ UNDP, UNFPA, vb) “Kapasite Geliştirme/ Öğrenme Modelleri ve Liderlik” üçgeni dahilinde, Proje bazlı TOR, Kurumsal ihtiyaç ve potansiyel gelişim alanları çerçevesinde, eğitim ve öğrenme açısından içselleştirdiği ve seçtiğim projelerde görev almaktadır.