Proje Ekibimiz


İpek Bulgurcu
İpek Bulgurcu

1979 yılında ODTÜ – İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına, teknik ofis mühendisi olarak Dalaman Havaalanında başlayıp, daha sonra Koray A.Ş. firmasında Petkim Atıksu Arıtma Tesisi ofis ve saha mühendisi olarak devam etti.

Ofis ve saha deneyiminden sonra, projecilik deneyimi kazanmak amacı ile NU Mühendislik proje ofisinde ve AmerkanAirForce’da proje mühendisi olarak çalıştı. Ardından, eşiyle kurmuş olduğu Sistem Müh. Ltd. de 15 yıl projecilik ve müteahhitlik deneyimi oldu. Daha komplex projelerde çalışmak istediği için, kendi firmasından ayrılıp, Tekser A.Ş tarafından inşa edilen İzmir Çiğli Atıksu Arıtma Tesisinde teknik ofis şefi olarak çalışmaya başladı. Aynı şirkette, Dizayn Koordinatörlüğü ve Proje Md. ardından, Genel Md. Yardımcılığına getirildi. Bu arada işi gereği aralıklarla 6 yılı Libya Büyük Nehir Prjesininin teknolojik yapılarının şantiyelerinde geçti. Zaman zaman da Pakistan ve Irak’ta bulundu.

Daha sonra Türk-Fransız (Cnim –Ustay A.Ş) ortaklığındaki Bakü Çöpten Enerji Elde Etme projesinde Dizayn Koordinatörü olarak çalıştı. Ardından DIA Firmasının Teknik İşler Koordinatörü olarak Bakü’ye gitti ve bir ZahaHadid projesi olan Haydar Aliyev Kültür Merkezi projesini, Proje koordinatörü olarak bitirdi. Ardından Azersun Holding yatırımı olan, Bakü’nün ilk uluslararası golf projesi, Deamland Projesi’nin golf alanları ve çevreleyen 400 villayı Proje koordinatörü olarak kaba inşaat sürecinde tamamlayıp Türkiye ye döndü. Döndükten sonraki dönemi, sosyal sorumluluk projelerinde, mühendislik alanında yetişmekte olan kızlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine destek vererek geçirmekte.

Eylem Ulutaş Ayatar
Eylem Ulutaş Ayatar

25.07.1978 tarihinde İzmir’de doğdu. 2001 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2002-2006 yılları arasında özel bir firmada şantiye şefliği, ardından kendi firmasını kurarak taahhüt işleri yaptı. 2006-2008 yılları arasında İMO İzmir Şubesinde Örgütlenme Sekreteri- Şube Sekreter Yardımcısı, 2008-2020 yılları arasında Şube Sekreteri olarak görev yapmıştır. 24.02.2020 tarihinden itibaren İMO İzmir Şube Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Hazal Canpolat
Hazal Canpolat

1990 yılında Elazığ’da doğdu. 2009 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında genç- İMO Sınıf Temsilciliği ve genç-İMO Üniversite Temsilciliği görevlerini yaptı. Öğrenci olduğu 2012- 2013 yılları arasında özel bir firmada mevcut ve yeni yapıların Enerji Kimlik Belgesinin oluşturulması üzerine çalıştı.
Mezun olduktan sonra İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesinde Örgütlenme Sekreteri olarak çalışmaya başladı.2016-2020 yılları arasında Şube Sekreter Yardımcısı olarak çalışmaya devam etti. 2020 yılından itibaren ise İMO İzmir Şubesi Şube Sekreterliği görevini yürütmektedir.

Aynur Gündoğdu
Aynur Gündoğdu

1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nden mezun oldu. Özel bir proje bürosunda çalıştıktan sonra 2000-2006 yılları arasında Karşıyaka Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde görev yaptı. 2006`dan bu yana Karşıyaka Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde görev yapmaktadır. İMO İzmir Şubesi`nde Kentsel Dönüşüm Komisyonu ve Beyaz Baretli Kadınlar Projesinde görev almıştır. 2020 yılından itibaren İMO İzmir Şube Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.

Nurgül Atabay
Nurgül Atabay

1975 Diyarbakır’da doğdu. 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Özel sektörde Şantiye Yönetimi ve Betonarme Yapıların projelendirilmesi alanlarında çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesinde 45. ve 46. Dönem Şube Yönetim Kurulu üyeliği, 45. Dönem İMO Merkez Mesleki Değerleme Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İMO İzmir Şubesi’nde SİM Komisyonu, Afet ve Deprem Bilincini Geliştirme Yapı Stokunu İyileştirme Komisyonu, Kentsel Dönüşüm Komisyonu ve Engelli Erişilebilirliği Komisyonunda görev almıştır. Halen ortağı olduğu ATAMEN Mühendislikte Betonarme Yapılar alanında projecilik hizmeti, hakkediş- metraj- kesin hesap işleri ve gayrimenkul değerleme uzmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Ceren Narin Güzel
Ceren Narin Güzel

1989 yılında İzmir`de doğdu. 2011 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Üniversite döneminde üç yıl genç-İMO temsilciliği yaptı. 2012 yılında İMO İzmir Şubesi`nde Örgütlenme Sekreteri olarak çalıştı. 44. Dönem İzmir Şube Yönetim Kurulu`nda Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genç Mühendisler Komisyonu Başkanlığı, 44. Dönem İMO Genel Merkez Kadın Komisyonu üyeliği görevinde bulundu. 2016- 2020 yılları arasında; 45. ve 46. Dönem İMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu'nda sayman üyelik görevinde bulundu. Meslek yaşantısına Serbest Projeci olarak başladı. Mesleğini; 9 yıl boyunca çeşitli projelerde üst yapı projelendirme ve tarihi yapıların dayanım ve güçlendirmesi üzerine danışmanlık hizmeti vererek sürdürdü. 2019 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi Mimari Restorasyon Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2014-2019 yılları arasında, yapısal analiz-yapısal modelleme amaçları için kullanılan yazılım programları ve yapısal tasarım mühendisliği konularında özel sektörde eğitmenlik yaptı. Kasım 2019 itibariyle; mesleğine İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü'nde Kontrol Mühendisi olarak devam etmektedir.

Dilan Yılmaz
Dilan Yılmaz

1997 yılında Erzincan’da doğdu. 2015 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandı. Bir yıllık hazırlık eğitiminden sonra 2016 yılında İnşaat Mühendisliği Bölümünde mühendislik öğrenimine başladı. Üniversite yıllarında genç-İMO Sınıf Temsilciliği ve genç-İMO Üniversite Temsilciliği görevlerini yaptı. genç-İMO 11.Dönem Öğrenci Konseyinde başkanlık görevini yürüttü. Halen Ege Üniversitesi’nde öğrenimine devam etmektedir.

Murat Akkaya
Murat Akkaya

“Öğrenme Ortağı” olarak, farklı sektörlerde, Kurumların stratejik öncelikleri dahilinde, değişik hedef kitleler ve farklı amaçlar için çeşitli modeller (Birebir/ Grup/ Eş-Akran/ E-Mentorluk) kullanılarak, uygulanmakta olan “Gelişimsel Mentorlük” öğrenme ilişkilerinin, KSS programları dahil olmak üzere, organizasyonların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarımı, sistem & süreçlerin yapılandırılması ve yapı bünyesinde kapasite geliştirme amaçlı uygulanmasına yönelik bireyleri aktif kılan, ilişkisel öğrenme merkezli çalışmalar yürütmektedir.

“Gelişimsel Mentorlük” alanında yürütmekte olduğu çalışmalarına ek olarak özellikle kariyer, istihdam, eğitim, yaşam boyu öğrenme ve kurumsal kapasite gelişimi alanlarında uzmanlık & uygulama alanlarına yakın, bazı uluslararası (AB/ WB/ UNDP/ vb.) projelerde kısa süreli uzman (STE/ Non-KeyExpert) danışman olarak bazı görevler almaktadır. Uluslararası çalışmalarda (WB/ EU/ UNDP, UNFPA, vb) “Kapasite Geliştirme/ Öğrenme Modelleri ve Liderlik” üçgeni dahilinde, Proje bazlı TOR, Kurumsal ihtiyaç ve potansiyel gelişim alanları çerçevesinde, eğitim ve öğrenme açısından içselleştirdiği ve seçtiğim projelerde görev almaktadır.